Запитати

Декоративні арки

Арочні конструкції поширені в Україні та є як потрібним пристосуванням, що виконує різні допоміжні функції у побуті, так і оригінальним елементом дизайну. Декоративні арки використовуються в квартирах для оформлення простору і розміщення квітів та предметів, що прикрашають.Також повсюдно вони використовуються в ландшафтному дизайні для вирощування кучерявих рослин, зонування та декорування навколишнього середовища.

Наша фірма протягом багатьох років займається виготовленням металевих арок для садів та парків, для скверів, набережних, торгових майданчиків, кінотеатрів та театрів, для обрамлення вікон у будинках та створення арочних коридорів. Ми можемо виконати надійні та красиві арки для прикраси ганку, для воріт та хвірток, входу до будинку чи на територію, для оформлення святкових заходів.

Великою популярністю серед наших клієнтів користуються арки ковані. Вони не тільки відрізняються міцністю та довгим терміном експлуатації, але також мають стильний та актуальний дизайн, гармонійно поєднуються з рослинами та підкреслюють їхню красу, сприяють створенню цікавих акцентів. За бажанням клієнтів ми прикрашаємо звичайні металеві арки кованими елементами. Це робить їх більш витонченими та своєрідними.

Всі замовлення виконуються вчасно за готовими, а також індивідуально розробленими ескізами. Усі побажання клієнтів обов'язково враховуються. Якість гарантується!