Запитати

Броньовані двері в Чернівцях

Скрізь, де потрібен посилений захист, прийнято встановлювати броньовані двері. ФОП Шпунарський В.І. приймає замовлення від населення, фізичних та юридичних осіб на виготовлення та встановлення броньованих дверей для приватних будинків, квартир, офісів та інших закладів. Дачники та власники ділянок вже понад два десятиліття замовляють у нас броньовані двері для дому, щоб убезпечити приміщення, запобігти крадіжкам та незаконним проникненням всередину. Наша продукція відома не лише у Чернівцях, а й у Івано-Франківську та Тернополі.

До затребуваних замовлень сьогодні відносяться двері для підвалів. Ми займаємося виготовленням таких броньованих дверей різних, навіть нестандартних розмірів.

Броньовані двері є посиленою металевою конструкцією. Каркас покривається цільними сталевими пластинами, які скріплюються ребрами жорсткості. Встановлюється подвійна дверна коробка із гнутого профілю. Більш міцною її роблять приварені металеві штирі, які монтуються у стіну. У районі замку та петель приварюються додаткові пластини.

Ми використовуємо для виготовлення товсту сталь та міцну фурнітуру, а також застосовуємо у виробництві передові технології. Все це сприяє тому, що наші двері вирізняються високим ступенем якості за наявності доступних цін.

Важливо знати! Наші броньовані двері є не тільки естетичними, міцними і надійними, але ще й вогнестійкими. До того ж, вони мають гарні ізоляційні властивості.