Запитати

Альтанки в Чернівцях

Для будь-якої зони відпочинку відмінно підходять альтанки з металу. Ці недорогі, але надзвичайно довговічні та практичні конструкції є сьогодні дуже популярними.З їх допомогою можна до невпізнанності змінити навколишній простір, надати будь-якій території крапельку вишуканості та краси. Про альтанки Чернівці дізналися дуже давно, щоправда, сьогодні вони суттєво відрізняються від колишніх. Їх можна виготовляти в одному місці, а монтувати в іншому. Якщо згодом їх потрібно буде перенести з одного місця до іншого, це легко робиться.

Завдяки металу можна легко надати їм різну форму, створити повітряні конструкції, прикрасити міцними ажурними елементами. Їх розміщують у парках та скверах, у дворах та на вулицях, на пляжах та біля кафе.

Оригінальні цікаві бесідки Чернівці можуть замовити у ФОП Шпунарського В.І. Талановиті та грамотні фахівці готові виготовити альтанку для будь-якої ділянки чи зони відпочинку. Сади, дачі, міські парки та дитячі майданчики, літні кафе, лікарняні та громадські двори, присадибні ділянки можуть стати місцем розміщення цих красивих та необхідних архітектурних форм.

Металеві альтанки від Шпунарського В.І. мають цілий ряд переваг: Вони ефектно виглядають, вирізняються міцністю, надійністю, мають тривалий термін служби, встановлюються навіть на нерівному, болотистому грунті. При правильному догляді служитимуть вічно!

Особливо популярними є ковані альтанки, що виконуються з металопрофілю.Це важкі конструкції. Дуже надійні. Форма їх, а також малюнок перил залежать від пріоритетів клієнтів. Можна замовити ексклюзивний проект чи вибрати готовий. У будь-якому випадку гарантуються висока якість та естетичний зовнішній вигляд.

Шестигранні, восьмигранні, круглі, квадратні та будь-які альтанки на ваш смак сміливо замовляйте у Шпунарського В.І.!