Запитати

Металеві сходи в Чернівцях

Металеві сходи відносяться до розряду надійних та відносно недорогих конструкцій. Команда фахівців частного предпринимателя Шпунарського В.І. в місті Чернівці має великий досвід у виготовленні таких сходів різної конфігурації і різного призначення. В арсеналі є зварні та ковані конструкції. При необхідності можливе виготовлення лише самого каркасу.

Фірма В.І. Шпунарського займається виготовленням як внутрішніх,так  і зовнішніх сходів. До уваги клієнтів пропонується велика різноманітність класичних конструкцій, які встигли себе добре зарекомендувати та користуються популярністю. 

Спеціально для приміщень у стилі модерн виконуються модернові сходи, дуже витончені, неповторні, справжні витвори мистецтва. Але слід розуміти, що для простору, оформленого інакше, вони просто не підходять.

Гладкі металеві зварені сходи дуже добре вписуються в офісні приміщення, також часто встановлюють їх у громадських закладах. Для житлового будинку підійдуть гарні та практичні гвинтові та маршові сходи. Щоб додати навколишньому простору краси, розкоші та витонченості, можна зупинити свій вибір на кованих сходах.

Різноманітність видів кованих сходів дозволяє встановлювати їх у будь-якому приміщенні, на будь-якому зовнішньому просторі. Скрізь вони виглядають витончено та презентабельно. 

Для дому, для магазину, для офісів, дитячих майданчиків і крутих схилів наші висококласні фахівці готові виготовити ковані сходи. Висока якість, надійність, безпека та естетичність гарантуються!