Запитати

Виготовлення металоконструкцій

У Шпунарського Володимира Івановича можна замовити будь-яку металеву конструкцію в місті Чернівці. Команда досвідчених фахівців виконає ваше замовлення швидко та якісно. Будівництво ангарів, транспортних споруд, громадських будівель, мостів та огорож знаходиться в архіві діяльності цього підприємця.

Всі конструкції відрізняються високою швидкістю монтажних та демонтажних робіт, підвищеною корозійною стійкістю, стійкістю до агресивних середовищ, можливістю транспортування та ремонту, естетичною привабливістю. Головною їх перевагою є надійність і довговічність.

Замовлення виконуються за проектами, які є у нас у наявності, також наданими замовниками або розробленими спеціально для них. Для виготовлення металоконструкцій використовуються різні методи: зварювання, клепки, гарячого кування, штампування, а також комбіновані. Вибираються вони в залежності від споруди та завдань, які вона має виконувати, а також з урахуванням побажань клієнтів.

Одним із затребуваних напрямів нашої діяльності є виготовлення ангарів. Сьогодні застосовуються такі види ангарів: каркасні, безкаркасні (арочні), шатрові. Арочні споруди вважаються найвитривалішими, найстійкішими по відношенню до сильних вітрів та снігопадів.

Також ми створюємо різноманітні громадські будівлі, невеликі приміщення виробничого та складського призначення, більш універсальні будинки з вертикальними стінами, які підходять для приміщень адміністративно-побутового характеру.

У нас можна замовити металеві огорожі, мости та транспортні споруди. Найбільш затребуваними є пішохідні мостові переходи, естакади, шляхопроводи та паркінги. Можливе також виготовлення складних споруд, таких як автомобільні та залізничні мости, вертодроми та вертолітні майданчики.

Майте на увазі! Ціни на всі послуги є справедливими та завжди відповідають якості!