Запитати

Літні майданчики

Витончені та надійні металоконструкції завжди користувалися популярністю в Україні. Довгий термін служби, простота догляду та естетичність є головними перевагами таких споруд.

Замовити такі конструкції у Чернівцях можна у Шпунарського Володимира Івановича (офіційний ФОП). В перелік послуг входить виготовлення металевих веранд та терас з металопрофілю, виробів з кованими елементами та повністю виконаних методом кування, виконання навісів-прибудов та пристінних навісів, літніх майданчиків, платформ з металу. Вони завжди відповідають усім необхідним нормам і стандартам, до того ж, виглядають чудово і по-сучасному.

Великою популярністю останнім часом користуються металоконструкції літніх майданчиків. Ми виготовляємо літні майданчики під ключ у місті Чернівці для кафе, ресторанів та будинків. Наші майданчики збираються із міцних, але полегшених металоконструкцій. Красиві й якісні підлоги, огорожі та навіси загалом представляють сучасну та стильну архітектурну форму. Такі майданчики легко монтуються, а також розбираються у разі потреби (наприклад, на зимовий період або для встановлення в іншому місці).

Наша команда індивідуально ставиться до кожного клієнта, завжди намагається виконати всі вимоги та побажання. Ми працюємо як з готовими стандартними проектами, так і розробляємо на прохання замовника своєрідні, неповторні ескізи, знаходимо нестандартні рішення. В результаті виходять функціональні та красиві літні майданчики, які приваблюють відвідувачів та викликають у них позитивні емоції. Кафе та ресторани з подібними конструкціями підвищують свій статус і престижність, мають високу відвідуваність.

Майте на увазі! Всі замовлення ми виконуємо швидко та якісно!