Запитати

Ворота в Чернівцях

Кожному власнику ділянки хочеться мати ворота надійні та красиві. Саме такі міцні та стильні ворота під ключ із автоматикою можна замовити у місті Чернівці у приватного підприємця Шпунарського В.І. Команда фахівців з досвідом готова виготовити для вас ворота будь-якого виду та будь-якої складності: розпашні, відкидні, ковані, звичайні.

Розпашну конструкцію можна назвати універсальною. Стулки кріпляться на петлях. Тип, різновиди та розміри підбираються індивідуально. За бажанням клієнтів майстри виготовляють одностулкові та двостулкові, складні, односторонні та двосторонні ворота з хвірткою та без неї.

Зручними та затребуваними є відкатні ворота. Полотно виготовляється із сталі та алюмінію. Воно рухається вздовж паркану вправо чи вліво. Якщо вам потрібна саме така конструкція, ми обов'язково виконаємо ваше замовлення.

Особливу увагу радимо звернути на ворота, виконані методом художнього кування. Підходять вони до будь-якої архітектурної споруди, впишуться до будь-якого краєвиду. Знайти у них недоліки практично неможливо!

Переваги кованих воріт

Майте на увазі! Надійно захистять від зломів, від розрізання болгаркою, забезпечують надійність та зручну експлуатацію ворота з автоматикою. Ми використовуємо лише якісну автоматику різного цінового сегмента.

Важливо! Не варто переживати, де діставати матеріали, як все розрахувати та спланувати. Про це подбають спеціалісти фірми, які виконують монтаж під ключ.